PRODUCTION AND SALE OF BAKERY AND CONFECTIONERY EQUIPMENT

Delivery, installation, service


GO TO CATALOG

Equipment catalog


Bakery equipmentConfectionery equipmentHygieneAccessories (3)Used equipment

About us

Our company started its activities in 2003. The main activity of the enterprise is the sale and maintenance of new equipment from the countries of the European Union. We are dealers of Werner & Pfleiderer, Rheon, Masz Gliwice, Clevo, MacPan, Rollmatic.

"DEN-Service" LLC is a manufacturer of confectionery equipment, namely: glazing machines, cooling tunnels, containers for storing and cooking confectionery masses, ball mills, decorators.

Our company cooperates with many companies both in Ukraine and abroad. Our clients are: PJSC Concern "Khlibprom", PJSC "Kyivhlib", LLC "YUGFOOD", LLC "Prestige", LLC "Kond-klas" and others.

We offer

New

Z-подібний тістоміс DEN-Service


This equipment is used for kneading dough with a low moisture content. These machines are used in the production of bread and other products in the bakery, confectionery, and meat processing industries.


New

Піч тунельна PTG 016 600/800


Тунельна піч призначена для випічки різних видів хліба і кондитерських виробів, таких як пісочне печиво, пряники і т. Д., При температурі до 280 ° С і протягом 5-25 хв.
Пристрій може працювати в технологічній лінії з іншими машинами, такими як: машини для виготовлення тортів, машини для нанесення покриття, декоратори, охолоджуючі тунелі, формувальні машини і т. Д.
Пекарні печі типу PTG – це стрічкові, гравітаційні печі, адаптовані для опалення природним газом.
Окремі розміри духовок позначені символами:
наприклад, PTG 016 означає, що довжина випічки становить 16 метрів. Піч PTG являє собою модульну конструкцію – довжина модуля становить 4 метри, тому довжина печі може бути збільшена на 4 метри.


New

Подова піч MATADOR


Багатоярусна подова піч з площею поду від 8 до 19 м.кв. Ідеально підходить для випікання хліба, формового хліба, тостів, булочок і здобної випічки.


New

Ротаційна піч Miwe Roll In


Ідеальний вибір для безперервного випіку. MIWE roll-in виконує бажання будь-якого пекаря, завдяки своєму оптимальному теплообміннику і потужному конвекційні вентилятору, яким можна точно керувати в будь-якій фазі випічки.
Переваги:

 • висока якість випічки
 • висока продуктивність
 • економія енергії
 • насичене парозволоження.New

Ротаційна піч ROTOTHERM


Піч Rototherm з оборотним візком призначена для випікання хліба, хліба формового і тостового, булочок, дрібної випічки.
Переваги:

 • висока якість випічки
 • висока продуктивність
 • економія енергії
 • насичений пар.New

Тістоділитель PARTA U


Тістоділительна машина підходить для майже всіх видів тіста. Parta U – результат багаторічного досвіду в конструюванні і розробці тістоділительних машин.
Переваги:

 • підходить для майже всіх видів тіста
 • легко чистити
 • висока надійність
 • широкий діапазон ваги
 • дбайливий розподіл тіста
 • легкість в обслуговуванні.New

Тістоділитель-округлювач для булочок SPA A 30


Автоматичний тістоділитель-округлювач. Машина використовується для автоматичного поділу тіста на порції або ділення і округлення тіста на булочки або пончики. Характеризується високою ефективністю, безпекою експлуатації, простотою очищення і ковзання.


New


Тістоміс Masz SM130


Тістоміс Masz SM 130 зі стаціонарною діжею призначений для замішування тіста з мінімальним вмістом води 40%. Корпус машини виготовлений з пофарбованої сталі. За запитом можливе виготовлення корпусу з нержавіючої сталі. Чаша, спіраль, скребок для тіста і кришка для дроту виготовлені з нержавіючої сталі. Машина також може бути оснащена повністю пластиковою кришкою чаші.
Тістоміс працює дуже тихо завдяки використанню пасової передачі. Проста у використанні панель управління дозволяє встановити час замісу на 1-й і 2-й передачах і граничну температуру тіста (датчик температури тіста розташований у відрізному ножі). Машина оснащена галогенним підсвічуванням чаші. В якості опції ми пропонуємо модель з цифровою сенсорною панеллю. Необхідна напруга становить 400В. Пристрій оснащений перемикачем для ручного режиму, який дозволяє машині продовжувати роботу в разі збою електронної системи. Пристрій було виготовлено відповідно до діючих стандартів CE і є повністю безпечним, якщо користувач дотримується принципів, викладених в інструкції з експлуатації.

Our advantages

portfolio

We have been working in the field for more than 15 years. We will advise you on any issues related to our activities

quality

High quality equipment. Modern production, qualified personnel

repair-tool

We are engaged in delivery,
installation, start-up and maintenance of the equipment

wallet

We provide a flexible payment system for our customers. It is also possible to buy on credit

subscribe

Would you like to be notified of new arrivals?

Subscribe to our newsletter!

Loading...

Клієнти компанії

[logocarousel id=”14074″]
oven1

Професійне виробництво хлібопекарського обладнання

Компанія Den-Service займається професійним виробництвом і продажем хлібопекарського і кондитерського обладнання вже кілька років. За цей час ми стали одним з лідерів в даному сегменті, а нашими постійними партнерами є багато представників дрібного, середнього і великого бізнесу.

Продаж хлібопекарського обладнання по Україні (купити необхідні для вашого бізнесу агрегати не складе труднощів і не займе часу) – це затребувана ніша з максимально високим рівнем конкуренції серед багатьох гравців ринку.

Залишатися в числі кращих означає пропонувати своїм покупцям кращий рівень сервісу і найкраще обладнання. Саме такі цілі та завдання ставить перед собою компанія Den-Service і весь її колектив, що складається виключно з професіоналів з великим досвідом і стажем роботи.

Якість, сервіс, гарантії.

control-center1

Продаж та монтаж обладнання

Якщо вас цікавить недорого продаж кондитерського обладнання максимальної функціональності, якщо ви шукаєте надійного бізнес партнера для вирішення поставлених перед вашим підприємством амбітних завдань, якщо ви налаштовані на довгу та взаємовигідне співробітництво, компанія Den-Service завжди до ваших послуг.

Продаж хлібопекарського обладнання передбачає надання додаткових послуг. Ми здійснюємо:

 • доставку обраного обладнання для пекарень і кондитерських,
 • професійний монтаж
 • пуско-налагоджувальні роботи
 • навчання персоналу при необхідності
 • гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Продаж хлібопекарського обладнання Україна – це ваш шанс вигідно відрізнятися серед конкурентів і вигравати боротьбу за свого клієнта. Послуга від компанії Den-Service «недорого продаж хлібопекарського обладнання» буде актуальною як для невеликої пекарні в спальному районі, так і для великої мережі з виробництва хлібобулочних або кондитерських виробів.